Özel Baskılı Kahve Fincan Modelleri

Beyaz Kahve Fincanı

Porselen türk kahvesi fincanıdır. Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Renk: Beyaz Fincan çapı: 5,5 cm Fincan Yükseklik: 6 cm istediğiniz tasarım ve logo bardak üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır.

Afilli Kahve Fincanı

Seramik türk kahvesi fincanıdır. Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Renk: Beyaz Fincan çapı: 6 cm Fincan Yükseklik: 6,5 cm istediğiniz tasarım ve logo fincan üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır.

Motto Kahve Fincanı

Porselen türk kahvesi fincanıdır. Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Renk: Beyaz Fincan çapı: 5.5 cm Fincan Yükseklik: 6 cm istediğiniz tasarım ve logo fincan üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır.

Porselen Özel Baskılı Renkli Tabaklı Beyaz Kahve Fincanı – 6’Lı Kutuda

Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Fincan çapı: 5,5 cm Fincan Yükseklik: 6 cm istediğiniz tasarım ve logo bardak üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır.

Porselen Özel Baskılı renkli Kahve Fincanı

Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Fincan çapı: 5,5 cm Fincan Yükseklik: 6 cm istediğiniz tasarım ve logo bardak üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır.Solma Yapmaz A+++ Baskı

Porselen Özel Baskılı Ahsap Tabaklı Beyaz Kahve Fincanı – 6’lı Kutuda

Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Renk: Beyaz Fincan çapı: 5,5 cm Fincan Yükseklik: 6 cm istediğiniz tasarım ve logo bardak üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır.

Özel Baskılı Aynalı Altın Kahve Fincanı - 6’Lı Kutuda

Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Fincan çapı: 5,5 cm Fincan Yükseklik: 6 cm istediğiniz tasarım ve logo bardak üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır. Adet talebe göre değiştirilebilir .Solma Yapmaz A+++ Baskı

Özel Baskılı Aynalı Gümüs Kahve Fincanı - 6’Lı Kutuda

Sadece fincana baskı yapılmaktadır. Tabağa baskı yapılamaz. Fincan çapı: 5,5 cm Fincan Yükseklik: 6 cm istediğiniz tasarım ve logo bardak üzerine sublimasyon tekniği kullanılarak uygulandığı için atma çatlama ve solma yapmamaktadır. Adet talebe göre değiştirilebilir .A+++ Baskı